English (UK)

Restaurace Agnes

Přijměte pozvání do naší bezbariérové restaurace s kapacitou 100 míst a venkovní terasou, situované do příjemného prostředí srubové stavby, která si Vás získá kvalitou poctivé domácí kuchyně a originálním menu.

Připravujeme hovězí, jehněčí, vepřové i rybí speciality z masa z vlastních BIO chovů. Pečeme vlastní domácí chléb a udíme slaninu. Nabízíme nápoje z naší produkce, certifikované na kvalitu Kosher.  

K degustaci nabízíme kompletní sortiment naší palírny a moštárny, kde produkujeme vše v Kosher kvalitě - pravé ovocné pálenky té nejvyšší kvality, přírodní likéry, medoviny a 100% ovocné mošty. V restauraci čepujeme pivo Bernard včetně nealkoholického. Z nealkoholických nápojů nabízíme výtečné domácí limonády a sirupy. V nabídce máme taktéž vybraná kvalitní vína.

U hotelu je velký bylinkový záhon i zeleninové políčko. Co neumíme, snažíme se odebírat od místních dodavatelů. Pokud od jídla ve venkovské restauraci očekáváte něco jiného než smažák a hranolky a nebojíte se vyzkoušet něco nového, přijeďte k nám.

Chováme BIO ovce a BIO hovězí skot, ryby, včely a v palírně pálíme vlastní ovocné pálenky, v restauraci pečeme chléb a rohlíčky, vaříme šunku, nakládáme zelí, udíme bůček.

Zapůjčíme Vám zdarma společenské hry. Ceny jsou vstřícné a jídlo znamenité.

Vaříme z čerstvých a sezónních surovin. Denně vytváříme originální menu za přijatelné ceny

Aktuální otevírací doba restaurace

Ne-St: 11:00-15:00

Čt-So: 11:00-21:00

Firmní akce po domluvě

 

 

Rezervace restaurace

T: (420) 731 192 093

 

Aktuality

Ubytování a restaurace v provozu:

Zmrzlinové okénko

denně 11:00-17:00

Restaurace

Ne: 11:00-17:00

Po-St: 11:00-21:00 

Čt-So: 11:00-22:00

                                                                         

visa visaelectron maestro mastercard

Ubytování

hotel agnesRezervujte si u nás ubytování již nyní. Nabízíme 14 krásných a moderně zařízených pokojů. Celková kapacita hotelových pokojů je 30 osob.

Dozvědět se více...

Lanové centrum

lanove centrumSoučástí hotelové areálu je i lanové centrum. Dvě úrovně a 14 překážek prověří nejen Vaši fyzickou zdatnost. Zažijte netradiční přísun adrenalinu.

Dozvědět se více...

Konference

konferencni prostoryHotel Agnes je vhodné místo pro Vaši konferenci, prezentaci, teambuilding nebo meeting. Nabizíme kompletně zařízené prostory.

Dozvědět se více...

Go to top