English (UK)

Exkurze a výlety po okolí

Zajímavé exkurze v našem výrobním areálu.

Přijměte pozvání do naší palírny ovocných destilátů s moštárnou. Pro jednotlivce i větší skupiny připravíme poutavou a netradiční prohlídku našich výrobních prostor, kde vyrábíme přírodní produkty značky AGNES.

Následně budete moci ochutnat všechny naše výrobky ve stylové podnikové prodejně, která se nachází jen pár kroků od palírny, kde vedle našich produktů nabízíme i regionální výrobky místních pekařů, sýrařů a uzenářů.

Další tip: Kácovský pivovar

Rezevace exkurzí a prohlídek

Mobil: +420 731 541 517
Email:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Rozhledna Bohdanka

Jen několik minut chůze kolem Pilského rybníka vede k největší dřevené rozhledně, pojmenované dle obce - Bohdanka. Věž se základnou 8 m je svoji výškou 52,2 m je nejvyšší svého druhu v ČR i v Evropě. Má dvě vyhlídkové plošiny, odpočinkovou ve výšce 22,5 m a výhledovou ve výšce 42 m, na kterou vede 216 schodů.

Rozhledna Bohdanka je postavená ze smrkového dřeva. V horní části najdete modřínové dřevo, které je odolnější vůči rozmarům počasí. Z rozhledny je dobře vidět především okolní krajina. Krom výhledu na okolí obce Bohdaneč má být za pěkného počasí vidět na Říp, Krkonoše a jižní Čechy. V Čechách podle jedna podobná rozhledna stojí – na vrchu Boubín. Je ale nižší než dominanta na Kutnohorsku.

Otevírací doba rozhledny a ceník vstupného

Naleznete na internetových stránkách obecního úřadu.

1 1  1 

Turistický průvodce okolím

 

Aktuality

Provozní doba restaurace:

Po-Čt: 11:00-21:00

Pá-So: 11:00-22:00
Ne: 11:00-16:00

Firemní akce a rodinné oslavy po domluvě.

                                                                         

visa visaelectron maestro mastercard

Ubytování

hotel agnesRezervujte si u nás ubytování již nyní. Nabízíme 14 krásných a moderně zařízených pokojů. Celková kapacita hotelových pokojů je 30 osob.

Dozvědět se více...

Svatby

Screen Shot 2021-08-02 at 14.31.36Prožijte u nás nejvýznamnější den svého života. Řekněte si své ano při netradičním obřadu na molu Pilského rybníka. Zajišťujeme kompletní svatební servis.

Dozvědět se více...

Konference

konferencni prostoryHotel Agnes je vhodné místo pro Vaši konferenci, prezentaci, teambuilding nebo meeting. Nabizíme kompletně zařízené prostory.

Dozvědět se více...

Go to top