English (UK)

Pobytové balíčky

Hotel Agnes je ideálním místem pro dny plné odpočinku, relaxace, zábavy, aktivit, poučení a vyžití. Připraveny jsou pro Vás pobytové balíčky, ze kterých si každý vybere to, co se mu líbí nejvíc.

Aktivní odpočinek

Dovolenou nemusíte strávit pouze u moře nebo absolutním klidem, ale právě aktivním odpočinkem, aktivní dovolenou, kdy se odreagujeme převážně sportovními aktivitami. Zapomeňte na starosti všedních dní, náš areál nabízí spoustu možností, jak toho dosáhnout.

odpocinek

Romantika ve dvou

Ideální balíček pro zamilované, dlouhodobé partnery i novomanžele. Poznejte krásné okolí hotelu při romantických procházkách.

romantika

Pobyt pro seniory

Relaxace, zdraví a duševní klid každého seniora je prioritou pobytu pro seniory. Odpočiňte si uprostřed krásné přírody Hotelu Agnes, naberte energii a poznejte místní zajímavosti. Nabízíme několik způsobů jak toho dosáhnout.

seniori

Rodinný pobyt

Přijeďte k nám strávit dovolenou s celou svoji rodinou. Nabízíme vám spostu výhod a možností, jak prožit volný čas v kruhu vašich nejbližších.

rodina

Rybářský pobyt

Spojte svoji dovolenou se svým koníčkem a vydejte se k nám. U hotelu se nachází rybník Pilský, který je vyhlášený svými kapitálními rybami, především kapry a jesetery.
kapr

Aktuality

Provozní doba restaurace:

Po - Čt: 11:00 - 21:00
Pá - So: 11:00 - 22:00
Ne: 11:00 - 16:00

Školení, skupinové rezervace a oslavy po dohodě.

             logo Agnes BAR

                                                                         

visa visaelectron maestro mastercard

Ubytování

hotel agnesRezervujte si u nás ubytování již nyní. Nabízíme 14 krásných a moderně zařízených pokojů. Celková kapacita hotelových pokojů je 30 osob.

Dozvědět se více...

Svatby

Screen Shot 2021-08-02 at 14.31.36Prožijte u nás nejvýznamnější den svého života. Řekněte si své ano při netradičním obřadu na molu Pilského rybníka. Zajišťujeme kompletní svatební servis.

Dozvědět se více...

Konference

konferencni prostoryHotel Agnes je vhodné místo pro Vaši konferenci, prezentaci, teambuilding nebo meeting. Nabizíme kompletně zařízené prostory.

Dozvědět se více...

Go to top