English (UK)

Sport a volný čas

Přijeďte do překrásného prostředí areálu Hotelu Agnes, jenž zahrnuje sportovní areál s víceúčelovými hřišti a bohatě zarybněným rybníkem určeným k sportovnímu a rybolovu. V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází areál Zelené Bohdanče s moderní palírnou a moštárnou nebo unikátní dřevěná rozhledna Bohdanka a mnoho dalšího.

Víceúčelová sportoviště

Možnost aktivního využití volného času, zasportovat si s rodinou nebo přáteli, udělat něco pro své zdraví a kondici nabízí naše moderní hřiště, které jsou součástí areálu Hotelu Agnes. K dispozici jsou tenisové kurty (umělý povrch), cvičná tenisová stěna, hřiště na volejbal a nohejbal, basketbal, badminton, kopanou, házenou. Zapůjčíme vám potřebné náčiní a míče.

Sport v Agnes

Rybolov

Všem příznivcům Petrova cechu poskytujeme možnost ulovit si trofejní úlovek. Rybářům s vlastním vybavením je k dispozici rybník Pilský s trofejními úlovky kaprů a jeseterů. Kromě Pilského rybníku nabízíme ještě pstruhový rybník Kožlís možností ponechání úlovku, který se nachází v nedalekém okoli.

Rybolov v Agnes

Návštěva naší vinopalny s odborným výkladem a ochutnávkou

Nahlédněte pod pokličku výroby našich produktů oceněných certifikátem kvality Kosher. Dozvíte se jakou cestu urazí ovoce z našich sadů než se z něj stane pravá ovocná pálenka nebo likér výjimečné chuti a aroma. To vše formou netradičního, zajímavého a odborného výkladu.

palirna

Cykloturistika

Zavítejte k nám se svým jízdním kolem, nebo si zapůjčte jedno z našich trekových kol a projeďte si místní kraj. U hotelu se nachází cyklostezky 0099 a 0096.

cysklista

Exkurze a výlety po okolí

Krásná okolní příroda, naše palírna s moštárnou, medárna, nebo rybníky a spousta památek a zajímavostí vybízí k navštívení. Náš dobrý kraj můžete poznat pěšky, na kole, z koňského hřbetu i z ptačí perspektivy. V blízkém okolí můžete navštívit město Kutná Hora, zapsané na seznamu UNESCO, zámek Kačina nebo pivovar Kácov.

vylet

Dětská drůbeží farmička

V naší drůbeží farmičce se mohou děti seznámit s domácí zvířaty jako jsou slepice, kachny, husy, perličky a krůty. Farmička se nachází na rybníku Za Palírnou, děti tak uvidí kachny a husy ve svém přirozeném vodním prostředí. To vše je možné vidět příjemnou procházkou z hotelu na rozhlednu Bohdanku.

kachna

Vyhlídkové lety

Možnost prohlédnout si všechny krásy našeho kraje a kutnohorska z ptačí perspektivy nabízíme ve spolupráci místním aeroklubem. K dispozici Vám je několik typů malých sportovních letadel se zkušenými piloty, který Vás během letu upozorní na všechny zajímavosti, které byste si neměli nechat ujít. Trasu letu je možné si předem naplánovat.

cessna

Aktuality

Provozní doba restaurace:

Po - Čt: 11:00 - 21:00
Pá - So: 11:00 - 22:00
Ne: 11:00 - 16:00

Školení, skupinové rezervace a oslavy po dohodě.

             logo Agnes BAR

                                                                         

visa visaelectron maestro mastercard

Ubytování

hotel agnesRezervujte si u nás ubytování již nyní. Nabízíme 14 krásných a moderně zařízených pokojů. Celková kapacita hotelových pokojů je 30 osob.

Dozvědět se více...

Svatby

Screen Shot 2021-08-02 at 14.31.36Prožijte u nás nejvýznamnější den svého života. Řekněte si své ano při netradičním obřadu na molu Pilského rybníka. Zajišťujeme kompletní svatební servis.

Dozvědět se více...

Konference

konferencni prostoryHotel Agnes je vhodné místo pro Vaši konferenci, prezentaci, teambuilding nebo meeting. Nabizíme kompletně zařízené prostory.

Dozvědět se více...

Go to top