English (UK)

Firemní akce

Součástí  Hotelu Agnes jsou 2 samostatné konferenční prostory. Oba jsou vhodné pro konference, školení, semináře, pracovní jednání, prezentace nebo teambuilding v klidném prostředí, s možností doplňkového kulturního, sportovního i společenského programu pro účastníky.

Kapacita Velkého sálu dle uspořádání stolů je 24 – 80 osob. Pro menší skupinky je vhodný malý Salónek s max. kapacitou 40 osob.  K dispozici je audiovizuální technika a WIFI připojení k vysokorychlostnímu internetu. Hosté mohou zaparkovat na hotelovém parkovišti s celkovou kapacitou 20 míst a místem pro autobus.

Konferenční prostory jsou  s bezbariérovým přístupem, jsou vybaveny potřebnou konferenční technikou, je možno přizpůsobit konkrétním požadavkům klienta a účelu, pro který mají být tyto sály klientem využívány.

Kapacita prostor podle uspořádání - počet osob

 

divadlo

škola

tvar U

tvar T

tabule

Velký sál

80

24/48
oboustranně

60 32

26/52
2 řady

Salónek

30

10/20
oboustranně

30 22 20

Rádi Vám v průběhu Vaší akce zajistíme občerstvení (požádejte o svoji variantu coffee breaku) či celodenní stravování spolu s dalším programem dle Vašich požadavků. Nabízíme zejména pestré sportovní vyžití ve zcela novém sportovním a lanovém centru, ale např. i rybaření na Pilském rybníku. Dále jsou to možné exkurze a ochutnávky v areálu spol. Zelená Bohdaneč s. r. o. (palírna ovocných destilátů, moštárna, medárna) – více na www.agnesprodukty.cz.

Zajistíme Vám i další služby jako je např. zapůjčení kol a jiného sportovního náčiní a další výlety po okolí (sklárna Tasice, letecké výlety).

Technické vybavení konferenčních prostor:

  • datový projektor
  • flipchart
  • projekční plátno
  • LCD TV vč. Bluray přehravače
  • WIFI

Rezervujte si konferenční prostory:

Mobil: +420 731 541 517
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Aktuality

Provozní doba restaurace:

Po - Čt: 11:00 - 21:00
Pá - So: 11:00 - 22:00
Ne: 11:00 - 16:00

Školení, skupinové rezervace a oslavy po dohodě.

             logo Agnes BAR

                                                                         

visa visaelectron maestro mastercard

Ubytování

hotel agnesRezervujte si u nás ubytování již nyní. Nabízíme 14 krásných a moderně zařízených pokojů. Celková kapacita hotelových pokojů je 30 osob.

Dozvědět se více...

Svatby

Screen Shot 2021-08-02 at 14.31.36Prožijte u nás nejvýznamnější den svého života. Řekněte si své ano při netradičním obřadu na molu Pilského rybníka. Zajišťujeme kompletní svatební servis.

Dozvědět se více...

Konference

konferencni prostoryHotel Agnes je vhodné místo pro Vaši konferenci, prezentaci, teambuilding nebo meeting. Nabizíme kompletně zařízené prostory.

Dozvědět se více...

Go to top