English (UK)

Víceúčelová sportoviště

Sportpark AGNES disponuje víceúčelovým sportovištěm s umělým povrchem, který je určení pro hraní tenisu, nohejbalu, volejbalu a basketbalu, areál dále nabízí badmintonové hřiště s umělým povrchem a tréninkovou tenisovou zdí a fotbalové hřiště s umělým povrchem na malou kopanou (hrací plocha 25,50 x 52m), u kterého jsou vybudované šatny, sprchy a sociální zařízení. Areál se nachází na břehu Pilského rybníka, v klidném a tichém prostředí obklopen stromy a vodou.

Všechna sportoviště je možné využívat i ve večerních hodinách díky umělému osvětlení. Areál je vybaven vlastním sportovním vybavením (míče, rakety, sítě) a možností využít šatny, sprchy, toalety přímo na sportovišti.

Rezervace sportoviště, objednání jednotlivců i skupin

Mobil: +420 731 541 517
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Aktuality

Provozní doba restaurace:

Po - Čt: 11:00 - 21:00
Pá - So: 11:00 - 22:00
Ne: 11:00 - 16:00

Školení, skupinové rezervace a oslavy po dohodě.

             logo Agnes BAR

                                                                         

visa visaelectron maestro mastercard

Ubytování

hotel agnesRezervujte si u nás ubytování již nyní. Nabízíme 14 krásných a moderně zařízených pokojů. Celková kapacita hotelových pokojů je 30 osob.

Dozvědět se více...

Svatby

Screen Shot 2021-08-02 at 14.31.36Prožijte u nás nejvýznamnější den svého života. Řekněte si své ano při netradičním obřadu na molu Pilského rybníka. Zajišťujeme kompletní svatební servis.

Dozvědět se více...

Konference

konferencni prostoryHotel Agnes je vhodné místo pro Vaši konferenci, prezentaci, teambuilding nebo meeting. Nabizíme kompletně zařízené prostory.

Dozvědět se více...

Go to top